stumbleupon

Nogādāšana lidostā
Mēs satiksim un pavadīsim Jūs un Jūsu darījumu partneri lidostā un nodrošināsim komfortablu braucienu. Mēs garantējam Jums teicamu sākumu un Jūsu ceļojuma cienīgu pabeigšanu un vēlam Jums, lai tas paietu patīkami!

Korporatīvi pasākumi
Jūsu kompānijas jubileja? Steidzam apsveikt un piedāvāt Jums limuzīnu! Jūs jau esat izvēlējušies restorānu. Palikušas tikai dažas dienas līdz "X" datumam, garastāvoklis ir labs, bet radās jautājums, kas nedzers!? Atbilde ir acīmredzama - Mūsu vadītājs! Bet Jūs sāksiet atzīmēt svētkus jau ceļā - limuzīnā.

Kāzu kortežs

Limuzīns ir mūsdienu kāzu neatņemama daļa. Kāzu viesiem var pasūtīt mikroautobusus vai pārstāvniecību klases automobiļus.
Jūs tāpat pie mums varat pasūtīt kāzu līgavas buķeti un ziediņu līgavainim, ko veido profesionāli floristi no pašiem skaistākajiem ziediem.
Atcerieties, ka pasūtīt limuzīnu uz kāzām (īpaši vasarā) vajag iepriekš, par pusotru - diviem mēnešiem. Ziemai, var pasūtīt limuzīnu divas-trīs nedēļas pirms kāzām. Citādi uz jūsu datumu brīvu limuzīnu var nebūt.

Tikšanās dzemdību namā

Laiks iet, dzīve mainās, bērni izaug... Bet paliek atmiņas: pirmais smaids, pirmais solis, tikšanās dzemdību namā. Uzdāviniet dāvanu sev un savai ģimenei, pasūtiet tikšanos dzmedību namā ar limuzīnu. Dzirdējāt jaunumus!? Stārķi vairāk nenes bērnus! Bērnus atved ar limuzīniem!

Šūpuļsvētki

Tuvojas Šūpuļsvētki, un Jūs domājat, kā uzrīkot patīkamus un neparastus svētkus saviem viesiem? Uzdāviniet sev un draugiem neaizmirstamu dāvanu - limuzīnu uz Šūpuļsvētkiem! Brauciena laikā Jūs varēsiet aprunāties ar draugiem un atzīmēt svētkus komfortablā limuzīna salonā, bet pārtraukumos pastaigāt pa lieliskām pilsētas vietām.

Romantiska tikšanās

Aiz loga iestājas vakars. Visi kaut kur steidz, apkārt rosība... Pēkšņi, no stūra izpeld Jūsu mirdzošais limuzīns, cilvēks blakus luksoforam uz sekundi apstājas un viņa sejā rodas smaids... Iekšā patīkama mūzika un nakts pilsētas ugunis. Jūs piepildāt glāzes un ar šķindoņu iztukšojat tās. Uzspiežot uz pogas "sakari ar vadītāju", Jūs paprasāt apstādināt mašīnu, lai nopirktu ziedus. Šie ziedi tai, kas gaida Jūs limuzīnā. Brauciena detaļas iepriekš ir sarunātas ar vadītāju, tādēļ tagad Jūs varat atslābināties un pilnībā baudīt saskarsmi ar iemīļoto cilvēku. Izdomājiet savu scenāriju, lai savaldzinātu Jūsu draudzeni vai draugu - pasūtot limuzīnu pie mums.