stumbleupon

Automobīļu nomas noteikumi:

  1. Kompānija garantē automobīļa nomu tikai uz iepriekš pasūtīto laiku. Nomas laika pagarinājums iespējams tikai nākamā pasūtījuma atteiksanas gadījumā.

  2. Painteresējieties pie šofera par nākamā pasūtījuma esamību. Ja tāds ir, pacentieties pareizi izrēķināt laiku, kas tiks pavadīts ceļā. Mēs, protams, neatstāsim Jūs ceļa vidū, bet mēs nevaram nest atbildību par vietu ceļā, kur beidzas Jūsu nomas laiks. Mums ir obligāti jāpilda savas saistības pret visiem klientiem.

  3. Jūsu drošības labad pagarināto limuzīnu kustības ātrums nevar pārsniegt 60 km/stundā. Kompānija nenes atbildību par noslogojumu uz celiem, sastrēgumiem, CP darbinieku darbību un neparedzetām situācijām uz ceļa, kas iekļauts automobīļa maršrutā.

  4. Mūsu automobīļi atrodas nevainojamā tehniskā stāvoklī. Tomēr ar katru automobīli var atgadīties kas neparedzēts vai avārija. Laiks tās novēršanai tiks atskaitīts no Jūsu pasūtījuma laika. Tomēr kompānija nenesīs atbildību par tādu gadījumu izraisītu nokavēšanos, kā arī materiālo un morālo zaudējumu, kas ir saistīts ar tā sekām.

  5. Kompānijas pakalpojumu apmaksāšana jāveic līdz brauciena sākumam saskaņā ar līgumu. Automobiļa nomas termiņa pagarinājuma gadijumā tāpat jamaksā uz priekšu. Ja Jūs uz ilgu laiku pametat automobili, būtu vēlams samainīties ar šoferi ar mobilo telefonu numuriem. Gadījumā, ja klients neatrodas automobilī brīdi, kad apmaksātās nomas termiņs beidzas, vadītājam ir tiesības pamest klienta gaidīšanas vietu.

  6. Klients ir atbildīgs par salona un automobiļa aprīkojumu viņa nomas laikā. Automobīļa salonā aizliegts: smēķēt, ēst pārtikas produktus un lietot vielas, kas var nosmerēt vai sabojāt salonu. Klientam ir jauztur tīrība un kārtiba salonā līdz brauciena beigām. Klientam ir obligāti jaatmaksā kompānijas izmaksas, kas ir saistītas ar tīrības un kārtibas atjaunošanu salonā, ja šādas izmaksas ir nepieciešamas pec viņa nomas laika beigām. Esiet, lūdzu, akurāti automobīļa salonā.